Synology DS3622xs+ | 12-zatokowy serwer NAS, Intel Xeon, 16GB RAM, 2x 1GbE, 2x 10GbE RJ-45, Tower

Symbol: DS3622XS+
Dostępność: 1 szt.
13691.21
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
  • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
  • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
  • InPost Paczkomat® 24/7 0
  • Orlen Paczka 0
  • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
  • Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
  • Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
EAN:
4711174724208

image

Wysokowydajna pamięć masowa

12-kieszeniowy model Synology DS3622xs+ to zaawansowany serwer NAS, który można zamontować w małych i średnich środowiskach biznesowych z dużymi obciążeniami, obsługującymi wielu użytkowników. Duża pojemność, skalowalność i moc obliczeniowa sprawiają, że urządzenie to idealnie nadaje się do przechowywania maszyn wirtualnych i kontenerów, jeszcze szybszego udostępniania plików oraz jako rejestrator Network Video Recorder (NVR) do dużych wdrożeń w systemach dozorowych. Urządzenie jest wyposażone w zaawansowane oprogramowanie do zarządzania pamięcią, synchronizacji plików, nadzoru i tworzenia kopii zapasowych, a także może służyć jako platforma do obróbki wideo o wysokiej jakości.

 

CPU

CPU

Sześciordzeniowy procesor Intel® Xeon®

 

Przepustowość

Przepustowość

Przepustowość sekwencyjna odczytu na poziomie 4 719 MB/s, 260 691 operacji IOPS losowego odczytu w
formacie 4K1

 

Pamięć

Pamięć

16 GB DDR4 ECC, z możliwością rozszerzenia do 48 GB

 

Skalowalność

Skalowalność

Możliwość rozbudowy do maksymalnie 36 dysków przy użyciu dwóch jednostek rozszerzających DX1222

 

Niezawodne przechowywanie danych w różnych scenariuszach

Synology NAS to wszechstronna platforma pamięci masowej, doskonale sprawdzająca się w roli serwera plików, blokowej pamięci masowej lub serwera aplikacji, wymagających wysokiej dostępności (high availability), niezawodności i najnowocześniejszej technologii pamięci masowej.

 

image

 

Wielofunkcyjna pamięć NAS

Przechowuj zasoby cyfrowe lokalnie lub zdalnie, korzystając z łatwej w obsłudze współdzielonej pamięci masowej, a także szybkiej obsługi plików dla małych i średnich firm, zaawansowanych opcji RAID, wydajnych narzędzi do tworzenia kopii zapasowych i szczegółowego zarządzania uprawnieniami.

 

Infrastruktura SAN dla małych i średnich firm

Wdróż certyfikowaną blokową pamięć masową przy minimalnych zakłóceniach dzięki wtyczkom do prostego zarządzania i wykorzystaj bezpłatne migawki w połączeniu z wbudowanymi opcjami wysokiej dostępności (high-availability) w celu zwiększenia dostępności usług.

 

Wszechstronne aplikacje biznesowe

Udostępniaj prywatnie i na własnych warunkach rozwiązania biznesowe, w tym potężny serwer kopii zapasowych, chroniący wszystkie zasoby firmy z poziomu scentralizowanej platformy, lub kompleksową platformę dozorową w celu ochrony obiektów fizycznych, z przejrzystym licencjonowaniem.

 

Większa wydajność

Ciesz się płynnym działaniem, nawet gdy wielu użytkowników korzysta z wymagających aplikacji. Poznaj wydajniejszy serwer DS3622xs+

 

Przepustowość w trybie sekwencyjnym

image

 

 

IOPS w trybie losowym 4K

image

 

Zaprojektowany w celu maksymalnego wydłużenia czasu pracy bez przestojów

Serwer DS3622xs+ jest tak skonstruowany, aby zapewnić dostęp do najważniejszych danych i usług, dzięki czemu firmy mogą dalej działać nawet w przypadku awarii.

 

image

 

Zarządzanie poza pasmem (OOB)

Zmniejsz wysiłki związane z rozwiązywaniem problemów, zdalnie zarządzając wyłączonymi urządzeniami i uzyskując dostęp do krytycznych logów za pomocą dedykowanego interfejsu.

 

Rozwiązanie o wysokiej dostępności (high-availability)

Utwórz klaster z architekturą active-passive z czasem przełączania awaryjnego na poziomie minut, parując serwer DS3622xs+ z takim samym urządzeniem za pomocą rozwiązania Synology High Availability. 

image

 

Podejmij wyzwanie

Przygotuj serwer DS3622xs+ na największe obciążenia lub elastycznie go uaktualniaj w miarę rozwoju Twojej firmy. Karty dodatkowe umożliwiają zwiększenie przepustowości, szybkiej pamięci podręcznej SSD lub obu tych parametrów.

 

Maksymalna przepustowość

Obsługuj większą liczbę operacji we/wy i większą liczbę użytkowników dzięki dwuportowym kartom sieciowym Synology 10 lub 25GbE. Integracja z dowolną siecią FC SAN przy użyciu zgodnych kart Fibre Channel.

Maksymalna przepustowość

 

Zwiększ wydajność pamięci

Włącz pamięć podręczną SSD, aby przyspieszyć działanie macierzy HDD za pomocą karty M.2 NVMe SSD i dysków SSD serii SNV3000 lub zainstaluj dyski SSD SATA SAT5200 we wnękach na dyski, aby zwiększyć wydajność.

Zwiększ wydajność pamięci

 

Dwie funkcje przy użyciu jednej karty

Dodaj zarówno łączność 10GbE, jak i gniazda M.2 NVMe SSD do pamięci podręcznej SSD za pomocą jednej kombinacji karty sieciowej i kart adaptera.

Dwie funkcje przy użyciu jednej karty

 

Ochrona danych od momentu uruchomienia

Chroń swoje dane za pomocą profesjonalnego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych dla serwera Synology NAS, innych urządzeń i aplikacji.

 

Active Backup Suite

Bezpiecznie twórz kopie zapasowe klientów i serwerów Windows, kont Microsoft 365 i Google Workspace, serwerów plików oraz maszyn wirtualnych VMware® i Hyper-V® za pomocą pakietu Active Backup Suite. Skorzystaj z wbudowanej technologii deduplikacji, aby zmniejszyć rozmiar kopii zapasowych oraz z obsługi wielu wersji, aby umożliwić elastyczne przywracanie. 

 

Wdrożenie strategii tworzenia kopii zapasowych 3-2-1

Połącz lokalne i zdalne strategie tworzenia kopii zapasowych, aby uzyskać w pełni nadmiarową ochronę infrastruktury informatycznej za pomocą rozwiązań Synology i innych firm. 

 

Konsolidacja kopii zapasowych na serwerze NAS

 

Hyper Backup

Twórz kopie zapasowe plików, jednostek LUN, zainstalowanych aplikacji i konfiguracji systemu w miejscach docelowych takich jak Synology C2 Storage, publiczne platformy chmurowe, urządzenia USB, serwery plików, foldery lokalne lub inne serwery Synology NAS. Skonfiguruj regularne harmonogramy tworzenia kopii zapasowych, zwiększ bezpieczeństwo dzięki precyzyjnym uprawnieniom użytkownika i szyfrowaniu, utrzymuj małe rozmiary kopii zapasowych dzięki wbudowanej funkcji deduplikacji oraz elastycznie przywracaj dane dzięki obsłudze wielu wersji. 

 

Snapshot Replication

Snapshot Replication umożliwia elastyczne tworzenie migawek folderów współdzielonych i maszyn wirtualnych z określonego punktu w czasie z czasem RPO wynoszącym zaledwie 5 minut oraz odzyskiwaniem w ciągu kilku sekund. 

Tworzenie kopii zapasowej NAS na innych urządzeniach

 

Efektywna współpraca i komunikacja

Zapewnij pracownikom możliwość współpracy, udostępniania plików i komunikowania się z dowolnego miejsca.

 

image

Synology Drive

Hostuj własną chmurę z bezpieczeństwem serwera NAS, pełną kontrolą nad swoimi danymi i bez opłat abonamentowych. 

 

image

Synology Office

Współpraca w czasie rzeczywistym nad dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi i slajdami zapewnia lepsze możliwości współdziałania i wydajność. 

 

image

Synology MailPlus

Popraw produktywność zespołu dzięki lokalnemu rozwiązaniu poczty e-mail, które zapewnia pełną kontrolę danych, bezpieczeństwo i niezawodność. 

 

Certyfikowana pamięć masowa maszyny wirtualnej

Synology DiskStation Manager (DSM) usprawnia obsługę administracyjną maszyn wirtualnych i zarządzanie nimi dzięki pełnej certyfikacji środowisk wirtualizacji VMware® vSphere™, Microsoft® Hyper-V®, Citrix® XenServer™ i OpenStack. Synology Storage Console for VMware® lub Windows umożliwia zarządzanie pamięcią masową bezpośrednio z poziomu hypervizora. Integracja z VMware® VAAI i Windows ODX pomaga zmniejszyć obciążenie operacjami pamięci masowej i przyspieszyć transfer danych, a sterownik Kubernetes CSI umożliwia konfigurowanie woluminów i zarządzanie nimi bezpośrednio z wiersza poleceń K8s.

 

image

Scentralizowany nadzór wideo dla Twojej firmy

Przekształć serwer DS3622xs+ w zaawansowany rejestrator NVR dzięki Synology Surveillance Station. 

 

Bezpieczeństwo i prywatność

Nagrania przechowywane lokalnie są chronione standardowym szyfrowaniem AES-256.

 

Skaluj w dowolnym momencie

Możliwość podłączenia maksymalnie 90 kamer IP z szerokiej gamy ponad 7 900 zatwierdzonych modeli.

 

Analiza w czasie rzeczywistym

Skorzystaj z inteligentnych funkcji monitorowania i otrzymuj automatyczne powiadomienia o zdarzeniach związanych z bezpieczeństwem.

 

Wydajność dzięki dyskom Synology

Dyski klasy korporacyjnej przeznaczone do serwerów Synology NAS z wbudowaną ochroną danych zapewniają wysoką, stałą wydajność i niezawodność.

 

image

 

Więcej możliwości dzięki DiskStation Manager

Skorzystaj z natywnych rozwiązań dostępnych w systemie operacyjnym Synology DSM zwiększających produktywność, zarządzanie i bezpieczeństwo.

 

Ochrona danych

Ochrona danych

Zapewnij firmie ochronę przed utratą danych i zminimalizuj czas przestoju usług.

 

Zarządzanie użytkownikami

Zarządzanie użytkownikami

Zarządzaj kontami użytkowników i urządzeniami w całej firmie dzięki zaawansowanym usługom katalogowym.

 

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Chroń serwer Synology NAS przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami dzięki najlepszym w branży rozwiązaniom bezpieczeństwa.

 

Zarządzanie plikami

Zarządzanie plikami

Zarządzaj, synchronizuj i udostępniaj pliki z wielu urządzeń za pośrednictwem scentralizowanej platformy.

 

Administrowanie systemem

Administrowanie systemem

W prosty sposób zarządzaj kondycją wdrożeń i centralnie administruj aktualizacjami.

 

Monitorowanie

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo danych dzięki kompleksowym, wbudowanym narzędziom zabezpieczeń chroniącym urządzenia przed ewoluującymi zagrożeniami.

 

DiskStation® DS3622xs+

image

 

Zabezpiecz swoje Synology na wypadek awarii 

  • Dla tego serwera oferujemy 6 pakietów gwarancyjnych: SLA Light i SLA Pro (Service Level Agreement). Jak mówi stare przysłowie czas to pieniądz, a uszkodzony NAS to straty w przedsiębiorstwie. Aby je zminimalizować, zapewnij sobie szybką naprawę — Ty decydujesz, czy w formie urządzenia zastępczego, czy przyjazdu wykwalifikowanego inżyniera.
  • Pakiety gwarancyjne obejmują także zdalne wsparcie podczas instalacji urządzenia i zdejmują z Ciebie konieczność pamiętania o aktualizacjach. Gwarancja door-to-door to wygoda i oszczędność czasu i pieniędzy.
  • Żeby poznać szczegóły, skontaktuj się ze swoim opiekunem handlowym. Pomożemy dobrać optymalną ochronę i przedstawimy wycenę dla danego zestawu (serwer + dyski, pamięci RAM, karty sieciowe etc.).

 

imageGwarancja: Producenta (60m)

Specyfikacja
Ilość zatok 12 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Opcjonalne porty 25GbE,
Wbudowane porty 10GbE
Ilość obsługiwanych kanałów 90 szt
Ilość obsługiwanych dysków 12 szt
Rodzaj urządzenia NAS
Wysokość 27 cm
Szerokość 30 cm
Głębokość 34 cm
Waga 11.92 kg
Parametry:
Waga:
11.92 kg
Rodzaj urządzenia:
NAS
Głębokość:
34 cm
Szerokość:
30 cm
Wysokość:
27 cm
Złącza zewnętrzne:
Opcjonalne porty 25GbE, Wbudowane porty 10GbE
Ilość zatok:
12 szt
Rodzaj procesora:
x86
Złącza M.2 SSD:
Opcjonalne złącza M.2 SSD
Ilość obsługiwanych kanałów:
90 szt
Ilość obsługiwanych dysków:
12 szt
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: