Samsung Monitor profesjonalny WM75B Flip PRO 75 cali Dotykowy 16h/7 350(cd/m2) 3840 x 2160 (UHD) Flip App WiFi/BT 3 lata On-Site (LH75WM

Symbol: LH75WMBWLGCXEN
Dostępność: 17 szt.
11782.00
szt.
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu: 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki:
0
  • Przesyłka kurierska - przedpłata 0
  • Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
EAN:
8806094266504

Nieograniczone możliwości uczenia się.
Ponieważ cyfryzacja edukacji przyspiesza, umożliwiając efektywną, interaktywną współpracę, Flip Pro daje nauczycielom narzędzia potrzebne do zapewnienia nowego, zaawansowanego poziomu uczenia się. Dzięki wszechstronnej łączności, inteligentnemu oprogramowaniu i intuicyjnym funkcjom Flip Pro wprowadza przyszłość edukacji.

Lepsza interakcja z najlepszym w swojej klasie wielodotykiem. Szybki i wielodotykowy.
Flip Pro zapewnia najlepszą w branży latencję wynoszącą zaledwie 26 ms, z logiką przewidywania zastosowaną w celu zapewnienia realistycznego, płynnego rysowania z 2048 punktami nacisku wbudowanymi bezpośrednio w wyświetlacz, aby uwolnić kreatywność. Ponadto Flip Pro umożliwia obsługę wielodotyku dla maksymalnie 20 osób, co zapewnia lepszą interaktywność.

Wprowadzaj pomysły w życie w mgnieniu oka. Intuicyjne pisanie i rysowanie.
Pomysły są natychmiast ożywiane w Flip Pro z trybem pióra i pędzla, który zapewnia realistyczne wrażenia podczas pisania, a elastyczne wymazywanie wymaga tylko przeciągnięcia palcem lub dłonią. Szybkie menu narzędzi i palet zapewnia płynność kreatywności, a przycisk przełączania z łatwością włącza nowy interfejs użytkownika warstwy notatek.

Pozostań w kontakcie z dowolnego źródła. Wszechstronna łączność.
Flip Pro zapewnia wiele opcji łączności, w tym gniazdo USB, HDMI, DP i OPS. Nauczyciele mogą łatwo podłączyć dowolne urządzenie, aby uzyskać dostęp do treści i wyświetlać informacje na większym ekranie, a także łączyć się z dowolną siecią i innymi urządzeniami za pośrednictwem portu LAN i bezprzewodowego dublowania ekranu.

Jeden port dla trzech funkcji. Port USB-C 3 w 1.
Łączność jest ulepszona dzięki złączu USB-C 3 w 1, umożliwiającemu tworzenie kopii ekranu, sterowanie dotykowe i ładowanie urządzeń zewnętrznych (maks. 65 W). Nauczyciele mogą po prostu podłączyć się do portu USB typu C, co pozwala im na prowadzenie interaktywnych i wciągających lekcji bez żadnych kłopotów.

Udostępnij przez AirPlay 2.
Flip Pro jest zintegrowany z AirPlay 2, umożliwiając nauczycielom i uczniom prezentacje na dużym ekranie, zwiększając widoczność i zaangażowanie w większych przestrzeniach. Stworzenie konfiguracji z dwoma bezprzewodowymi wyświetlaczami gwarantuje, że żaden uczeń nie przegapi ważnych informacji, które umożliwią bardziej wspólne interakcje.

Inteligentne, bezprzewodowe udostępnianie z wielu urządzeń. SmartView+
Dzięki SmartView+ można jednocześnie bezprzewodowo podłączyć do 50 urządzeń do interaktywnego wyświetlacza, a także umożliwiać wyświetlanie wielu widoków na maksymalnie czterech ekranach. Ta funkcja współdzielenia ekranu bez kabli jest idealna dla większych sal konferencyjnych, a także cyfrowych klas lekcyjnych.

Korzystaj z ulubionych rozwiązań edukacyjnych innych firm. Gniazdo OPS
Dzięki gnieździe OPS (Open Pluggable Specification), Flip Pro umożliwia nauczycielom korzystanie z rozwiązań edukacyjnych innych firm, umożliwiając im wdrażanie szkolnych systemów informacyjnych (SIS), aplikacji i narzędzi edukacyjnych.

Uzyskaj dostęp do wszystkiego, czego potrzebujesz, z dowolnego miejsca. Obszar roboczy.
Dzięki zabezpieczeniu Workspace przez Knox, Flip Pro umożliwia użytkownikom łatwy dostęp do zdalnego komputera, dysku sieciowego i innych aplikacji innych firm, takich jak Office 365, VMWare, Boxlight MimioConnect. Zapewnia to wydajność z dowolnego miejsca i nieprzerwany przepływ pracy dla nauczycieli i studentów.

Zoptymalizuj planowanie lekcji za pomocą wbudowanego rozwiązania do nauki. Boxlight MimioConnect.
Flip Pro oferuje aplikację MimioConnect, internetową platformę nauczania mieszanego, zapewniającą obszerny katalog wszechstronnych treści edukacyjnych dostępnych za pośrednictwem Workspace. Współpraca firmy Samsung z wiodącymi amerykańskimi rozwiązaniami edukacyjnymi zapewnia bezpośrednie dostarczanie innowacyjnego oprogramowania edukacyjnego.

Współpracuj z łatwością podczas wideokonferencji. Aplikacje do rozmów wideo.
Proste, płynne wideokonferencje są obsługiwane przez Flip Pro w oparciu o interfejs API WebRTC (Real Time Communication), bez potrzeby dodatkowej kompatybilności rozwiązań. Aplikacje takie jak Google Duo będą dostępne dla użytkowników za jednym dotknięciem, zapewniając łatwą i wydajną współpracę.

Starannie zaprojektowany do wygodnego użytkowania. Inteligentny projekt.
Flip Pro został zaprojektowany specjalnie z myślą o edukacji z tylnym uchwytem ułatwiającym przenoszenie, a także przednim panelem sterowania zapewniającym szybki dostęp. Ponadto elegancki, jasnoszary kolor sprawia, że Flip bezproblemowo wtapia się w otoczenie.

Czysty ekran i zminimalizowane ryzyko uszkodzenia. Technologia ekranu ochronnego.
Samsung Flip Pro zapewnia spokój ducha dzięki wbudowanej powłoce antybakteryjnej, która hamuje rozwój drobnoustrojów. Ponadto wyświetlacz Flipa jest owinięty w opatentowaną nietłukącą folię, dzięki czemu ekran pozostaje nienaruszony w przypadku pęknięcia.

Informacje o produkcie
Model

WM75B

Przekątna ekranu 75''
Powierzchnia matrycy Matowa
Ekran dotykowy Tak
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K/UHD)
Czas reakcji 6 ms
Jasność 350 cd/m²
Kontrast statyczny 4 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x RJ-45 LAN
2 x HDMI
1 x DisplayPort
1 x USB (Type C)
2 x USB 2.0
1 x USB 3.0
1 x 3,5 mm minijack
1 x RS-232 (COM)
Bluetooth Tak
WiFi Tak
Wbudowane głośniki Nie
Wbudowany tuner TV Nie
Kamera internetowa Brak
Pivot Nie
Certyfikaty EMC
Standard VESA 400 x 400
Pobór mocy 473 W
Klasa energetyczna nie dotyczy
Akcesoria w zestawie
  • Kabel zasilający
  • Kabel USB do wysyłania danych (1 szt.)
  • Rysik (2 szt., czarny)
  • OPS Box
  • Gwarancja/QSG
Kolor Szary
Wysokość 1026.3 mm
Szerokość 1724 mm
Głębokość 89 mm
Waga 59.3 kg
Parametry:
Rozdzielczość:
3840 x 2160 (4K/UHD)
WiFi:
Tak
Bluetooth:
Tak
Klasa energetyczna:
nie dotyczy
Wbudowane głośniki:
Nie
Gwarancja:
24 mies.
Wbudowany tuner TV:
Nie
Pivot:
Nie
Ekran dotykowy:
Tak
Przekątna ekranu:
75''
Powierzchnia matrycy:
Matowa
Typ gwarancji:
Gwarancja zewnętrzna
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: