• Zyxel ATP700-EU0102F

Symbol: ATP700-EU0102F
11215.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Przesyłka kurierska - przedpłata 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty po przedpłacie 0
Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
Dostępność 1 szt.
EAN 4718937610525

Zapora sieciowa ATP ZyWALL ATP700

ATP ZyWALL ATP700 to połączenie hardware od Zyxel ze stale rozwijaną bazą danych zagrożeń w chmurze Security Cloud. Do urządzenia firewall ATP700 jest dołączona roczna licencja na pakiet Gold Security.

Zaawansowana ochrona przed rozwijającymi się zagrożeniami

Współczesne cyberataki mnożą się w dużych ilościach i przyjmują coraz bardziej różnorodne formy zagrożeń takie jak - ataki kryptograficzne, złośliwe oprogramowania, rosnąca ilość wariantów oprogramowania ransomware i wiele innych! ZyWALL ATP Firewall został wyposażony w inteligentną technologię chmurową, która zapewnia bezproblemową ochronę przed wszystkimi zaawansowanymi trwałymi zagrożeniami, zapewniając w przyszłości najwyższą zaawansowaną ochronę przed nieznanymi atakami.

Blokowanie nieznanych zagrożeń

Ochrona wielowarstwowa w podstawowym pakiecie usług bezpieczeństwa może blokować złośliwy i podejrzany ruch, zapewniając lepszą kondycję Twojej sieci biznesowej.

Uczenie się nieznanych zagrożeń

Inteligentna technologia chmury rozpoznaje wszystkie nadchodzące zagrożenia, więc baza danych zagrożeń w chmurze nieustannie uczy się, rozwija i rośnie po każdym ataku.

Ochrona przed nieznanymi zagrożeniami

Inteligentna technologia chmury wyodrębnia informacje o najwyższym rankingu zagrożeń i stale aktualizuje wszystkie zapory ATP. Ta globalna synergia udostępniania umożliwia zaporom ATP zapobieganie wszystkim ukrytym zagrożeniom.

 

Mechanizm uczenia się chmury

Inteligentna technologia chmury Zyxel rozpoznaje nieznane pliki ze wszystkich zapór sieciowych ATP i zapisuje wyniki w bazie danych poprzez codzienne aktualizacje wszystkich urządzeń ATP, skutecznie przekształcając każde nowe zagrożenie w nowy element inteligencji i stale się rozwijając dzięki ewoluującemu ekosystemowi bezpieczeństwa, który przez cały czas dostosowuje się do nowych zaawansowanych ataków.

Sandboxing

Sandboxing to izolowane środowisko w chmurze, które zawiera nieznane pliki w celu identyfikacji nowych rodzajów złośliwego oprogramowania, których konwencjonalny statyczny mechanizm bezpieczeństwa nie może wykryć. Dzięki temu zapewnia ochronę przed atakami typu zero-day.

Filtr reputacji

Filtr reputacji, składający się z reputacji IP, filtru DNS i filtru zagrożeń URL, dopasowuje adresy IP / domeny / URL do zawsze aktualnej bazy danych reputacji w chmurze i określa, czy dany adres jest wiarygodny, czy nie. Poprawia to skuteczność blokowania, ogranicza dostęp do złośliwej domeny / adresu URL, a także blokuje dostęp z zainfekowanych źródeł, zapewniając w ten sposób szczegółową ochronę przed stale ewoluującymi zagrożeniami cybernetycznymi.

Raporty i analizy

Interfejs zarządzania zapory ATP zapewnia przyjazne dla użytkownika infograficzne zestawienie ruchu i statystyk zagrożeń. Użytkownicy mogą również wykorzystywać SecuReporter do dalszej kompleksowej analizy zagrożeń.Gwarancja: Producenta (60m)
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie