• QNAP TS-h1090FU-7232P-64G | 10-zatokowy all flash NAS, AMD Epyc, 64GB RAM, 2x 25GbE SFP28, RP RACK

Symbol: TS-H1090FU-7232P-64G
30281.43
szt. Do przechowalni
Wysyłka lub odbiór osobisty w ciągu 2 dni robocze - dostępny w magazynie dostawcy
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków 0
Przesyłka kurierska - przedpłata 0
InPost Paczkomat® 24/7 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty w sklepie - ul. Solna 1, Kraków po przedpłacie 0
Dostawa na terenie miasta Krakowa 0
Odbiór w Punkcie DPD Pickup - Żabka i inne 0
Dostępność 2 szt.
EAN 4711103082126

image

Model TS-h1090FU all-flash na dyski NVMezostał stworzony w celu zapewnienia niezwykłej wydajności i wysokiej oszczędności kosztów. Wyposażony w dziesięć wnęk na dyski SSD U.2 NVMe Gen 4 x4 model TS-h1090FU zapewnia niezwykle dużą wydajność IOPS i odczytu/zapisu oraz ultraniewielkich opóźnieniach. Oparty na systemie ZFS system operacyjny QuTS hero obsługuje liniową deduplikację danych i kompresję na potrzeby redukcji zużycia dysków SSD w zakresie we/wy, co znacznie wydłuża czas eksploatacji dysków SSD przy wyższym wskaźniku ceny do wydajności dla macierzy pamięci masowej all-flash. Idealny do zastosowań wymagających intensywnych wrażliwych na opóźnienia operacji we/wy model TS-h1090FU eliminuje wąskie gardła w wirtualizacji, nowoczesnych centrach danych, multimedialnych pamięciach masowych i krytycznych zadaniach tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.

 

Pamięć masowa all flash

Oszczędność miejsca przy głębokości zaledwie 58 cm w porównaniu z głębokością ponad 80 cm w obudowie 1U; mieści dziesięć wnęk na dyski SSD U.2 NVMe PCIe Gen 4 lub SATA 6 Gb/s.

 

Optymalizacja wydajności i czasu eksploatacji dysku SSD

Liniowa deduplikacja danych i kompresja, nadmiarowa alokacja puli oraz TRIM pozwalają na maksymalne zwiększenie wydajności i długości eksploatacji SSD.

 

Przyszłościowa łączność 25GbE

Przyspiesza wirtualizację, intensywny dostęp do plików, transfer multimediów i duże zadania tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.

 

Złącza PCIe Gen 4

Umożliwia instalację kart 10/25/40/100GbE, kart QM2 lub kart Fibre Channel na potrzeby zwiększenia wydajności.

 

Zastosowania wirtualizacyjne

Obsługa pamięci masowej wirtualizacji, maszyn wirtualnych z obsługą SR-IOV i aplikacji kontenerowych.

 

Elastyczna rozbudowa pamięci masowej

Konstrukcja umożliwia rozbudowę w miarę rozwoju firmy poprzez podłączanie ekonomicznych modułów rozszerzających firmy QNAP.

 

Twórz wydajną infrastrukturę pamięci masowej dla aplikacji wymagających dużej liczby operacji we/wy na sekundę

TS-h1090FU Wirtualizacja

Wirtualizacja

Eliminuje wąskie gardła związane z przechowywaniem nieustrukturyzowanych danych i obciążeniami o intensywnych operacjach we/wy; idealnie nadaje się do wirtualizacji serwerów i infrastruktury pulpitów wirtualnych (VDI).

 

TS-h1090FU Centra danych

Centra danych

Zapewnia bardzo niskie opóźnienia i wysoką wydajność operacji we/wy, zapewniając czasy odpowiedzi w ciągu mikrosekund dla centrów danych, które obsługują ważne systemy i dane o znaczeniu krytycznym dla biznesu.

 

TS-h1090FU Produkcja multimediów i rozrywki

Produkcja multimediów i rozrywki (M&E)

Zapewnia płynne przesyłanie strumieniowe multimediów 4K/8K i postprodukcję, usprawniając przepływy pracy multimediów dzięki szybszemu przesyłaniu danych i dostępowi oraz tworzeniu kopii zapasowych w celu zwiększenia wydajności.

 

Nowoczesny, niezawodny zapewniający multitasking z obsługą pamięci DDR4 ECC do 1 TB.

Model TS-h1090FU wyposażono w procesory 2. generacji AMD EPYC™ serii 7002 (Rome), oparte na architekturze „Zen 2" z szerokim wyborem najnowocześniejszych rozwiązań technologii procesu 7nm. Wraz z pamięcią DDR4 ECC, która wykrywa i koryguje błędy pamięci jednobitowej w celu zapewnienia większej niezawodności, model TS-h1090FU zapewnia 12 gniazd Long-DIMM, umożliwiających zainstalowanie 1 TB pamięci RAM, aby sprostać obciążeniom wymagającym ogromnych pamięci. Oferujący ogromną moc obliczeniową i wielozadaniowość model TS-h1090FU jest idealnym wyborem w przypadku wymagających bezkompromisowej wydajności zastosowań w zakresie HPC, wirtualizacji i aplikacji multimedialnych 4K/8K.       
   

image

 

Wydajność przesyłania danych

image

Testy przeprowadzono w laboratoriach QNAP. Wyniki mogą się różnić w zależności od środowiska. Poznaj środowisko testowe.

 

Certyfikaty wirtualizacji obsługiwane przez TS-h1090FU

image

TS-h1090FU Gniazda U.2 NVMe PCIe Gen 4 x4

Gniazda U.2 NVMe PCIe Gen 4 x4 - większa szybkość, optymalne działanie wejścia/wyjścia i niewielkie opóźnienia

Urządzenie 1U do montażu stelażowego TS-h1090FU jest wyposażone w 10 wnęk dysków z obsługą wysokiej wydajności dysków SSD U.2 NVMe PCIe Gen 4 x4 lub ekonomicznych dysków SSD SATA 6 Gb/s. Aplikacje wrażliwe na opóźnienia można wesprzeć przez zastosowane dysków SSD U.2 NVMe PCIe w celu uzyskania optymalnej wydajności i najlepszych czasów reakcji aplikacji. W połączeniu z zaawansowanymi technologiami deduplikacji danych ZFS i optymalizacji dysków SSD model TS-h1090FU zapewnia solidne podstawy do spełnienia potrzeb w zakresie wydajności, jednocześnie maksymalnie zwiększając wydajność inwestycji w dyski SSD.

 

TS-h1090FU Przejściówki M.2 PCIe NVMe SSD do U.2

 

Korzystaj z przejściówki M.2 PCIe NVMe SSD do U.2

Instalując jedną lub więcej adapterów QDA w modelu TS-h1090FU, można maksymalnie zwiększyć wykorzystanie przepustowości PCIe w ekonomiczny sposób przy użyciu dysku M.2 PCIe NVMe SSD zamiast dysku U.2 SSD, co pozwoli zoptymalizować zastosowania z występowaniem dużych ilości danych. Może to także zwiększyć wydajność operacji IOPS w przypadku konfiguracji buforowania SSD. Użytkownicy mogą monitorować stan napędu i zarządzać wykorzystaniem dysku SSD z aplikacji Pamięć Masowa i Migawki QTS. Zainstalowany w QDA dysk M.2 SSD można wymieniać podczas pracy.

• QDA-U2MP: Obsługuje dwa dyski SSD M.2 PCIe 3.0 x4 NVMe
• QDA-UMP4: Obsługuje dysk SSD M.2 PCIe 4.0 x4 NVMe (zgodny z PCIe 3.0 SSD)

 

TS-h1090FU Dwa proty 25 GbE

 

Dwa proty 25 GbE zwiększają doskonałą wydajność urządzeń z pamięcią all flash

Model TS-h1090FU, NVMe-ready, zapewnia przełomową łączność sieciową z dwoma portami 25GbE SFP28 SmartNIC (kompatybilnymi z 10GbE SFP+ / 1GbE SFP), które również obsługują rozszerzenia iSCSI dla RDMA (iSER) w celu zwiększenia wydajności transferu danych między NAS a serwerem VMware® ESXi co znacznie odciąża procesor. Wyposażony w funkcję Trunkingu portów i Autonegocjacji model TS-h1090FU oferuje dużą przepustowość i niezawodność, zapewniając setkom użytkowników końcowych płynny dostęp do danych zapisanych na serwerze NAS przy jednoczesnej obsłudze aplikacji wymagających najwyższej wydajności. Model TS-h1090FU idealnie współdziała także z zarządzanymi i niezarządzanymi przełącznikami 2,5GbE/10GbE/25GbE firmy QNAP w celu uzyskania wysokiej szybkości, bezpiecznego środowiska sieciowego z możliwością rozbudowy bez nadwyrężania budżetu.

 

Wiele gniazd PCIe Gen 4 zapewniających elastyczną rozbudowę

Model TS-h1090FU jest wyposażony w dwa gniazda PCIe Gen 4. Dzięki dwukrotnie większej wydajności we/wy niż w przypadku PCIe Gen 3 model TS-h1090FU może korzystać z kart PCIe, zwiększając potencjał zastosowań.

 

TS-h1090FU Karty sieciowe 10/25/40/100GbE

Karty sieciowe 10/25/40/100GbE

Umożliwiają obsługę błyskawicznego transferu w przypadku zadań wymagających dużej przepustowości, np. wirtualizacji, transmisji ogromnych ilości danych oraz szybkiego tworzenia kopii zapasowych/przywracania danych.

 

TS-h1090FU Karty QM2

Karty QM2

Dodając funkcję buforowania M.2 SSD lub łączności 2,5GbE/10GbE można uzyskać zoptymalizowaną wydajność i przepustowość.

 

TS-h1090FU Karty rozszerzeń pamięci masowej SATA

Karty rozszerzeń pamięci masowej SATA

Przeznaczony do podłączania modelu TS-h1090FU do jednostek rozbudowy TL SATA 6Gb/s w celu spełniania stale rosnących potrzeb na pamięci masowe.

 

Solidny sprzęt zapewniający wyższą wydajność all-flash NVMe

Model TS-h1090FU jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt o architekturze zapewniającej możliwość rozbudowy, aby zapewniać firmom wysoką wydajność i dostęp z niewielkimi opóźnieniami.

 

Pamięć masowa All-Flash NVMe

image

 

Zaawansowany procesor i pamięć

image

 

Szybkie porty sieciowe

image

 

Elastyczne gniazda rozszerzeń

image

 

Inne

image

 

Oparty na ZFS system operacyjny QuTS hero zwiększa wydajność serwera NAS i integralność danych

System QuTS hero łączy aplikacyjny system QTS z 128-bitowym systemem plików ZFS w celu zapewnienia elastycznego zarządzania pamięcią masową, kompleksowej ochrony danych i zoptymalizowanej wydajności, aby sprostać złożonym potrzebom aplikacji nowoczesnego IT w zakresie wydajności. Od zarządzania pamięcią masową i wirtualizacji, po współpracę przy przepływie pracy w mediach — QuTS hero usprawnia zadania o znaczeniu krytycznym dla firmy.

TS-h1090FU Oparty na ZFS system operacyjny QuTS hero

 

Kluczowe znacznie ma integralność danych

Funkcja samonaprawy systemu QuTS hero zapewnia integralność danych i niezawodność. Zapewniana jest także obsługa funkcji pojedynczego zapisu i wielokrotnego odczytu WORM (Write Once, Read Many).

 

Redukcja danych zwiększa wydajność i produktywność pamięci masowej

Liniowa deduplikacja, kompresja i kompakcja danych umożliwiają redukcję rozmiaru plików, zapewniając oszczędność pamięci masowej i optymalizację wydajności.

 

Wielopoziomowa technologia pamięci podręcznej

Jednoczesna obsługa pamięci podręcznej do odczytu głównej pamięci (L1 ARC), pamięci podręcznej do odczytu na drugim poziomie (L2 ARC) oraz dziennika systemu plików ZFS (ZIL) z zabezpieczeniem przed awarią zasilania zapewnia większą wydajność i bezpieczeństwo.

 

RAID Z zapewnia solidną ochronę danych

Wiele poziomów RAID zapewnia elastyczne korzystanie z pojemności. Potrójna parzystość RAID i potrójna kopia lustrzana zapewniają wysoki poziom ochrony danych.

 

QSAL (QNAP SSD Antiwear Leveling) zwiększa ochronę danych

Okres eksploatacji dysku SSD dla określonego poziomu RAID jest automatycznie i regularnie wykrywany, aby zapobiec jednoczesnej awarii dysków SSD, co poprawia ochronę danych i niezawodność systemu.

 

Ekosystem App Center rozszerza funkcjonalność NAS

Aplikacje do tworzenia kopii zapasowych/synchronizacji, do maszyn wirtualnych/kontenerów, zarządzania treścią, wydajności, a także inne funkcje mogą służyć do zwiększenia potencjału aplikacji serwera NAS.

 

 

Liniowa deduplikacja danych, kompresja i kompakcja zwiększają trwałość SSD.

System QuTS hero obsługuje zaawansowane, oparte na blokach technologie redukcji danych (w tym liniową deduplikację danych, kompresję i kompakcję) w celu redukcji rozmiaru plików, zapewniając oszczędność pamięci masowej i optymalizację wydajności. Na przykład: jeśli 20 maszyn wirtualnych na serwerze NAS zostanie zreplikowanych przy użyciu tego samego szablonu, wymogi dotyczące przestrzeni pamięci masowej dla wszystkich 20 maszyn wirtualnych zostaną zredukowane o nawet 95%. Niezależnie od tego, czy model TS-h1090FU pełni rolę głównej, czy zapasowej pamięci masowej, optymalizuje zużycie przestrzeni, zapewniając filar dla niezawodnego magazynowania danych w erze Big Data. W ten sposób rozwiązania all-flash zwiększają efektywność kosztów, poprawiając jednocześnie zarówno wydajność zapisu losowego, jak i eksploatację dysków SSD.

TS-h1090FU Liniowa deduplikacja danych, kompresja i kompakcja

 

 

Więcej technologii optymalizujących wydajność i długość eksploatacji SSD

 

image

Koalescencja zapisu

Transformuje wszystkie zapisy losowe w zapisy sekwencyjne, wraz z redukcją wejścia/wyjścia, wydajnie zwiększając wydajność zapisu w środowiskach all-flash.

 

image

Nadmiarowa alokacja puli

Dzięki dedykowanej przestrzeni można elastycznie rezerwować miejsce w puli pamięci masowej SSD, aby umożliwić zapisywanie nowych danych w pełnym bloku, nawet jeśli pula jest prawie pełna, zwiększając wydajność pofragmentowanych puli.

 

image

TRIM

Umożliwia systemowi QuTS hero informowanie dysków SSD o konieczności usunięcia niepotrzebnych bloków danych oraz przetworzenia zadań usuwania w czasie bezczynności systemu, co oznacza, że system nie musi czekać na zapisanie nowych danych w bloku.

 

Rozwiązanie do kompleksowego tworzenia kopii zapasowych danych i przywracania po awarii

Urządzenie TS-h1090FU obsługuje różne aplikacje, które uwzględniają wszystkie potrzeby w zakresie tworzenia kopii zapasowych. Praktykuj bezpieczne nawyki IT, regularnie tworząc kopie zapasowe plików i zawartości urządzeń, umożliwiając ich łatwe przywrócenie w razie potrzeby.

 

image

Tworzenie zdalnych kopii zapasowych dla NAS

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych z urządzenia TS-h1090FU na innym serwerze QNAP NAS lub serwerze zdalnym w celu realizowania strategii tworzenia kopii zapasowych 3-2-1.

 

image

Kopie zapasowe VM

Korzystaj z niewymagającego licencji tworzenia kopii zapasowych maszyn wirtualnych VMware® i Hyper-V z przyrostowymi kopiami zapasowymi po stronie źródła, globalną deduplikacją i kompresją odzyskiwania.

 

image

Tworzenie kopii zapasowych w trybie SaaS

Możesz zabezpieczyć dane w chmurze przedsiębiorstwa, tworząc kopie zapasowe/synchronizując pliki, wiadomości e-mail, kalendarze i kontakty z oprogramowania Google™ Workspace i Microsoft® Office 365®, zapisując je na serwerze NAS.

Uwaga: Minimalne wymagania dotyczące pamięci to dostępne 2 GB i zainstalowane 4 GB.

 

image

Tworzenie kopii zapasowych w chmurze dla NAS

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync obsługuje standardową pamięć masową w chmurze do tworzenia kopii zapasowych danych NAS. W przypadku tworzenia kopii zapasowych w obiektowej pamięci masowej chmura VJBOD jest szczególnie przydatna w celu zmniejszenia wykorzystania przepustowości i czasu tworzenia kopii zapasowych.

 

image

Technologia QuDedup

Oprogramowanie Hybrid Backup Sync eliminuje nadmiarowe dane u źródła, a następnie tworzy kopie zapasowe zdeduplikowanych danych, pomagając zaoszczędzić czas i koszty przechowywania przy jednoczesnym zapewnieniu wydajnych kopii zapasowych w wielu wersjach.

 

image

SnapSync w czasie rzeczywistym

SnapSync w czasie rzeczywistym natychmiast synchronizuje zmiany danych z docelową pamięcią masową, powodując, że podstawowy i dodatkowy serwer NAS mają zawsze te same dane. Wartość RPO jest minimalna, co pozwala osiągnąć przywracanie po awarii w czasie rzeczywistym.

 

Uwaga: Funkcja SnapSync jest obsługiwana przez modele QNAP NAS z systemem operacyjnym QuTS hero (4.5.3 lub nowszym) i QES ( v2.1.1 lub nowszym). Te urządzenia NAS można ze sobą parować, uzyskując idealne rozwiązanie do przechowywania kopii zapasowych.

 

TS-h1090FU Migawki

 

Migawki wielu wersji zmniejszają zagrożenie związane z oprogramowaniem ransomware

Urządzenie TS-h1090FU obsługuje migawki oparte na blokach, które rejestrują stan systemu w dowolnym momencie. Pomaga to chronić dane, które można przywrócić w dowolnym momencie, co znacznie pomaga w łagodzeniu zagrożenia ze strony oprogramowania ransomware.

 

image

 

Do 65 536 migawek

System QuTS hero obsługuje niemal nieograniczoną liczbę migawek — umożliwiając tworzenie 1 migawki co godzinę przez 7 lat bez konieczności ich usuwania! Za sprawą technologii kopiowania przy zapisie tworzenie migawek jest niemal natychmiastowe i nie wpływa na bieżący zapis danych.

 

Utwórz migawki

Popraw ochronę danych, tworząc kopie zapasowe migawek! Replikuj migawki woluminów/jednostek LUN w urządzeniu TS-h1090FU na zdalny serwer (Snapshot Replica), kopiując tylko wprowadzone zmiany. Ta funkcja może pomóc w oszczędzaniu czasu i przepustowości. Można ją uruchamiać ręcznie lub zgodnie z harmonogramem.

 

Wielofunkcyjne rozwiązanie hostingu dla wirtualnych maszyn i kontenerów

Uruchamiając wiele maszyn wirtualnych i kontenerów na urządzeniu TS-h1090FU możesz wdrażać środowiska i aplikacje dla wielu dzierżawców, aby zwiększyć wydajność zarządzania i obniżyć koszty sprzętu. W połączeniu z aplikacją Sieć i przełącznik wirtualny, system usprawnia interoperacyjność maszyn wirtualnych, kontenerów, serwera QNAP NAS i innych urządzeń fizycznych w sieci, umożliwiając użytkownikowi elastyczne przydzielanie zasobów fizycznych i wirtualnych zasobów sieci, upraszczając wdrażanie sieci.

 

image

Virtualization Station

Możliwość uruchomienia wielu maszyn wirtualnych Windows®, Linux®, UNIX®, Android™ i QuTScloud oraz uzyskania do nich dostępu za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub funkcji VNC (ang. Virtual Network Computing). Jedno urządzenie NAS umożliwia firmom uruchomienie zwirtualizowanych aplikacji serwerowych bez konieczności korzystania z dodatkowych serwerów fizycznych.

 

image

Container Station

Poznaj lekkie technologie wirtualizacji kontenerów Docker®, LXD i Kata, pobieraj aplikacje z wbudowanego rejestru Docker Hub Registry®, importuj/eksportuj kontenery oraz utwórz obszerne mikroserwisy.

 

image

Wirtualizacja zgodnie z SR-IOV

Instalując na urządzeniu TS-h1090FU kartę PCIe SmartNIC zgodną ze specyfikacją SR-IOV (ang. Single Root I/O Virtualization) można przydzielić zasoby przepustowości z fizycznej karty sieciowej bezpośrednio do maszyn wirtualnych.

Uwaga: Funkcja SR-IOV jest obsługiwana przez określone modele QNAP NAS i powinna działać ze zgodnymi z nią kartami.

 

image

Wirtualny NAS QuTScloud

QuTScloud to wirtualne urządzenie oparte na systemie operacyjnym QTS. Przedsiębiorstwa mogą szybko uruchomić QuTScloud w środowiskach wirtualnych, w tym Linux® KVM, Microsoft® Hyper-V i VMware ESXi™, aby uzyskać zaawansowane funkcje NAS bez konieczności korzystania z dodatkowego sprzętu NAS.

 

TS-h1090FU Niezawodna pamięć masowa o wysokiej wydajności

 

Niezawodna pamięć masowa o wysokiej wydajności do zastosowań wirtualizacyjnych

Urządzenie TS-h1090FU obsługuje blokową jednostkę iSCSI LUN jako niezawodne, wydajne i niedrogie rozwiązanie pamięci masowej dla popularnych środowisk wirtualizacji. Obsługuje VMware® VAAI i Microsoft® ODX w celu zwiększenia wydajności poprzez odciążenie odpowiednio serwera ESXi i Hyper-V.

 

Kompleksowe ustawienia zabezpieczeń i uprawnień

Urządzenie TS-h1090FU zawiera elastyczne ustawienia uprawnień i środki bezpieczeństwa. Oprócz blokowania adresów IP, weryfikacji dwuetapowej, połączenia HTTPS oferuje aplikacje, które pomagają zapewnić optymalną ochronę NAS przed zagrożeniami, takimi jak złośliwe oprogramowanie i hakerzy.

 

image

Uproszczone ustawienia uprawnień

Urządzenie TS-h1090FU obsługuje kompleksowe ustawienia praw dostępu do folderów współdzielonych, Azure Active Directory Domain Services (Azure AD DS), LDAP i Windows ACL, ułatwiając personelowi IT efektywne zarządzanie kontami użytkowników i prawami dostępu do wielu systemów NAS.

 

image

Ochrona QuFirewall

Obsługuje protokół IPv6, listy dostępu zapory i filtrowanie GeoIP w celu ograniczenia dostępu w zależności od lokalizacji geograficznej, aby zwiększyć bezpieczeństwo sieci NAS.

 

image

Najwyższy poziom bezpieczeństwa dzięki QVPN

Wirtualna sieć prywatna (VPN) umożliwia nawiązywanie bezpiecznych połączeń w celu uzyskania dostępu do zasobów sieciowych i usług z użyciem sieci publicznej. Sieć QVPN obsługuje tworzenie klienta VPN, korzystanie z modelu TS-h1090FU jako serwera VPN oraz usługę WireGuard® VPN z łatwym w obsłudze interfejsem do konfigurowania bezpiecznego połączenia.

 

image

QuWAN SD-WAN

Aby ułatwić cyfrową transformację, rozbudowę wielostanowiskową i pracę zdalną, QuWAN SD-WAN pomaga utworzyć automatyczną wielostanowiskową sieć VPN typu mesh. Oferuje szyfrowanie IPsec i zarządzanie zorientowane na chmurę, umożliwiając przygotowanie bezpiecznej sieci wielostanowiskowej z uwzględnieniem platformy QNAP NAS i VMware ESXi.

 

image

Security Counselor

Portal bezpieczeństwa modelu TS-h1090FU, służący do sprawdzania słabych punktów i otrzymywania zaleceń dotyczących zwiększenia bezpieczeństwa NAS. Zawiera on także oprogramowanie antywirusowe i program do usuwania złośliwego oprogramowania.

 

image

Malware Remover

Możesz regularnie skanować urządzenie TS-h1090FU przy użyciu najnowszych definicji złośliwego oprogramowania. W przypadku wykrycia zainfekowanych plików zostaną one błyskawicznie usunięte w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych zapisanych na serwerze NAS.

 

Najlepsze centrum do przechowywania plików i współpracy

Urządzenie TS-h1090FU integruje aplikacje do przechowywania, zarządzania, synchronizowania, wyszukiwania i archiwizowania plików. Obsługuje protokoły SMB/CIFS, AFP i NFS w celu usprawnienia udostępniania plików w systemach Windows®, Mac® i Linux®/UNIX® oraz zapewnia najbardziej inteligentne rozwiązanie NAS do profesjonalnego zarządzania plikami.

 

TS-h1090FU File Station

File Station

Zarządzanie, dostęp i udostępnianie wszystkich plików w TS-h1090FU oraz przeglądanie plików migawek — wszystko z poziomu przeglądarki internetowej. Możesz także łatwo zamontować zdalne foldery NAS i magazyny w chmurze.

 

TS-h1090FU Qsync

 

Qsync

Umożliwia udostępnienie wszelkich plików przesłanych do urządzenia TS-h1090FU we wszystkich powiązanych urządzeniach, takich jak komputery, laptopy i urządzenia mobilne. Synchronizacja folderów udostępnionych i folderów zespołów pozwala na udostępnianie plików w grupach, co zwiększa elastyczność prowadzenia zespołowych projektów i możliwości współpracy.

 

TS-h1090FU Qsirch

Qsirch

Wydajna wyszukiwarka w stylu Google, umożliwiająca szybkie wyszukiwanie określonych obrazów, muzyki, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail według słów kluczowych, koloru i innych warunków wyszukiwania. Obsługuje także aplikację Qfiling, umożliwiając wykonywanie zadań jednorazowych lub automatycznych zadań archiwizacji w oparciu o kryteria wyszukiwania.

 

TS-h1090FU Bezpłatna obsługa systemu exFAT

Bezpłatna obsługa systemu exFAT

exFAT to system plików, który obsługuje pliki do 16 EB i jest zoptymalizowany pod kątem pamięci flash (takiej jak karty SD i urządzenia USB), co przyspiesza przesyłanie i udostępnianie dużych plików multimedialnych.

 

TS-h1090FU Ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Stwórz ekonomiczne środowisko Fibre Channel SAN

Popularne urządzenia SAN (Fibre Channel Storage Area Networks) są często kosztowne. Instalując w modelu TS-h1090FU dwuportowe karty rozszerzeń 16 Gb/32 Gb Fibre Channel firmy QNAP, można uzyskać bardziej ekonomiczne opcje, aby móc dodać NAS do środowiska SAN. Skonfiguruj docelowe połączenie Fibre Channel za pomocą aplikacji iSCSI & Fibre Channel. Ponadto funkcje Maskowania LUN i Powiązania portów zapewniają dodatkowy poziom zabezpieczenia danych.

 

Elastyczna i ekonomiczna rozbudowa pamięci masowej

Firma QNAP zapewnia łatwe sposoby na zwiększenie pojemności pamięci masowej. Dostępnych jest kilka sposobów rozbudowy pamięci masowej TS-h1090FU w celu przechowania danych lub rozwoju firmy.

 

image

Przyłącz moduły rozszerzające QNAP

Podłącz moduły rozszerzające do TS-h1090FU i zarządzaj rozbudową pamięci masowej NAS za pomocą przyjaznej dla użytkownika aplikacji Storage & Snapshots Manager.

 

image

Montowanie pamięci masowej w chmurze lub na zdalnych serwerach plików

Zamontuj pamięć masową w chmurze lub na zdalnych serwerach plików, aby zwiększyć pojemność TS-h1090FU, jednocześnie centralnie zarządzając plikami na serwerze NAS, w pamięci w chmurze i urządzeniach zdalnych.

 

image

Migruj do nowego NAS

Zainstaluj dyski twarde NAS w większym serwerze QNAP NAS, zachowując wszystkie istniejące dane i konfiguracje.

 

image

Możliwość zwiększania pojemności pamięci RAID

Dzięki wymianie dysków o mniejszej pojemności na dyski o większej pojemności podczas pracy, serwer NAS może rosnąć wraz z rozwojem Twojej firmy.

 

Więcej aplikacji zwiększających produktywność

Urządzenie TS-h1090FU oferuje App Center, zawierający bogate w funkcje aplikacje, co pozwala zwiększyć potencjał urządzenia NAS!

 

image

QuMagie

Aplikacja do zarządzania zdjęciami oparta na sztucznej inteligencji, obsługująca automatyczną kategoryzację zdjęć w albumach opartych na sztucznej inteligencji, wyświetlanie iOS® Live Photo oraz zaawansowane narzędzie do wyszukiwania, stanowiące doskonałe rozwiązanie do zarządzania zdjęciami i ich udostępniania.

 

image

QuObjects

Uruchom wysokowydajne środowisko programistyczne zgodne z S3 na urządzeniu TS-h1090FU, aby uprościć przepływy pracy związane z tworzeniem usług od testowania po produkcję. Możesz także przenieść zimne dane z chmury do lokalnych magazynów QuObjects, aby obniżyć koszty przechowywania w chmurze.

 

image

Centrum powiadomień

Konsoliduje wszystkie zdarzenia, alerty i powiadomienia w systemie w celu zapewnienia sprawnego i łatwego zarządzania NAS, oferując użytkownikowi nieustanny dostęp do aktualnych informacji o stanie NAS.

 

Kontrola stanu dysków twardych

Dyski twarde są sercem systemu NAS, a zapewnienie ich długoterminowej dobrej kondycji i niezawodności jest absolutnie kluczowe. Firma QNAP udostępnia różne metody i narzędzia pomagające monitorować stan dysku twardego, zapewniając możliwość podejmowania proaktywnych decyzji w celu ochrony danych i plików.

 

TS-h1090FU Skanowanie S.M.A.R.T. i uszkodzonych bloków

Skanowanie S.M.A.R.T. i uszkodzonych bloków

Jeśli którakolwiek z wartości S.M.A.R.T. zostanie zgłoszona jako nieprawidłowa lub zostaną wykryte uszkodzone bloki, możesz podjąć wczesne działania i wymienić dyski, zanim nastąpi potencjalna utrata danych.

 

image

DA Drive Analyzer

Aplikacja DA Drive Analyzer wykorzystuje opartą na chmurze sztuczną inteligencję ULINK do przewidywania oczekiwanej żywotności dysków, pomagając w planowaniu przyszłych wymian dysków w celu ochrony przed przestojami NAS i utratą danych.

 

image

Seagate® IronWolf™ Health Management

Korzystając z obsługiwanych dysków twardych IronWolf™ lub IronWolf Pro™, poprawia się ogólna niezawodność systemu dzięki zapewnieniu użytkownikom przydatnych opcji prewencyjnych, interwencyjnych i przywracania.

 

Możesz zbudować centrum danych na skalę petabajtów dzięki grupie JBOD serii Seagate® Exos™ E

Firma QNAP i Seagate® połączyły siły, aby pomóc w pokonaniu wyzwań związanych z ekstremalnym wzrostem ilości danych! Urządzenie TS-h1090FU obsługuje podłączanie dysków JBOD serii Seagate Exos E, oferując konkurencyjne rozwiązanie pamięci masowej o niezrównanej pojemności, wiodącej w branży gęstości zapisu i wysokiej niezawodności, jednocześnie minimalizując koszty posiadania dzięki oszczędności miejsca w szafie RACK.

 

Ogromna pojemność Duża gęstość Wydajne zarządzanie

Urządzenie może stawić czoła ogromnym wymaganiom w zakresie pamięci masowej, takim jak multimedia 4K/8K, przechowywanie dużych ilości danych, tworzenie kopii zapasowych o znaczeniu krytycznym i wiele innych.


Grupa JBOD serii Seagate Exos E oferuje rodziny obudów w rozmiarze 2U i 5U, obsługujące do 84 dysków i 1,3 PB pamięci masowej danych RAW z interfejsem SAS 12 Gb/s, zapewniającym przepustowość do 28,8 GB/s w konfiguracji z dwoma kontrolerami.


Menedżer pamięci masowej i migawek QNAP upraszcza zarządzanie NAS i JBOD, skutecznie minimalizując obciążenia operacyjne IT.

 

Elastyczne przejście na system operacyjny QTS

Model TS-h1090FU obsługuje także QTS — standardowy system operacyjny NAS firmy QNAP — który zapewnia wysoką wydajność na co dzień, efektywne wykorzystanie pamięci i zalety automatycznego poziomowania Qtier. Możesz także migrować dyski z aktualnego NAS, działającego w oparciu o QTS, na TS-h1090FU.

    

TS-h1090FU Elastyczne przejście na system operacyjny QTS

 

QTS

Nadaje się do zadań wymagających wydajności, synchronizacji plików między zespołami i hybrydowych aplikacji pamięci masowej HDD-SSD

 

QuTS hero

Wyposażony w wysoce niezawodną ochronę danych i redukcję danych oraz zoptymalizowany pod kątem aplikacji opartych na dyskach SSD

 

image

 

5-letnia gwarancja w standardzie

Model TS-h1090FU jest objęty 5-letnią gwarancją bez dodatkowych kosztów. Ta najwyższej jakości gwarancja jest dowodem na to, że QNAP przywiązuje dużą wagę do podstawowych potrzeb biznesowych klienta w zakresie ciągłości operacji i nieprzerwanych usług.Gwarancja: Producenta (60m)

Specyfikacja
Zasilanie redundantne tak
Ilość zatok 10 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 2.5GbE,
Wbudowane porty 25GbE
Ilość obsługiwanych dysków 10 szt
Rodzaj urządzenia NAS
Wysokość 4.4 cm
Szerokość 43 cm
Głębokość 58 cm
Waga 10.33 kg
Waga 10.33 kg
Rodzaj urządzenia NAS
Głębokość 58 cm
Szerokość 43 cm
Wysokość 4.4 cm
Złącza zewnętrzne Wbudowane porty 2.5GbE, Wbudowane porty 25GbE
Zasilanie redundantne tak
Ilość zatok 10 szt
Rodzaj procesora x86
Złącza M.2 SSD Opcjonalne złącza M.2 SSD
Ilość obsługiwanych dysków 10 szt
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie